اموزش فیزیک کنکور

 

شیما نعیم هستم، متخصص و مدرس فیزیک کنکور

 

از ابتدا سعی در بهترین ماندن داشتم و اعتقاد دارم به هر آنچه ارزو و رویا داریم خواهیم رسید…

تمامی ما انسان ها سیستم عصبی – کلامی یکسانی داریم. پس اگر شخصی در جایی ب اتفاقی دست یافته ما هم میتوانیم. علاقه بسیاری به دانش آموزان و موفقیتشون دارم انقدر که اصلا گذر زمان رو در سمینار ها و کلاسهایی که سرتاسر ایران برگزار میکنیم احساس نمیکنم..در زمان دانش آموزی مسابقات علمی و المپیاد زیادی رو شرکت کردم. در دوم دبیرستان مسابقات المپیاد شیمی مقام استانی اوردم و در مقطع اول دبیرستان در مسابقات خانه ریاضیات مسکو به مسابقات کشوری راه یافتم. بسیار بسیار به ریاضی و فیزیک علاقه دارم و معتقدم دانش‌آموزی که مدرس خوبی داشته باشه حتی اگر از نظر ذهنی خودش رو پایین بدونه بخاطر اون مدرس به اون درس علاقه مند میشه..

 

من زمانی مدرس خوبی هستم که مطالب را خودم خوب فهمیده باشم تا بتوانم در ارسال آن به ذهن دانش آموز موفق باشم. در اواخر سال ۹۸ بود که خیلی اتفاقی در مسیری با دانش‌آموزی آشنا شدم که از نظر وضع مالی بسیار ضعیف بود.  برای آمادگی کنکور پکیج آموزشی چند مدرس استفاده کرده و بسیار ناراحت بود. خانواده سطح پایینی داشت و تهیه همچین هزینه برای این پکیج ها ضرر بزرگی برای آنها حساب می شد. من  تمام وقتم را در کلاس ها و موسسات و سمینارهایی که برگزار می شد گذرانده بودند ولی هیچ وقت به این فکر نکردم که شاید دانش‌آموزی در شهری از کشور باشد که به آموزش من نیاز دارد.  با آمدن کرونا تصمیم گرفتم از مدت زمانی که وقت آزاد داشتم برای تهیه دوره های کامل و جامع در زمینه فیزیک کنکور اقدام کنم.  هر آنچه از تجربه های تدریس از آموزش خودم در بهترین دانشگاههای ایران دارم در اختیار دانش‌آموزان دوره هایم قرار دهم.  خداوند را شاکرم که تا الان مهر ۱۴۰۰ نزدیک به ۶ هزار دانش‌آموز مستقیم از دوره های من استفاده کردند  و از آن بیشتر به این دلیل خوشحالم  که دیگر دانش آموزی نباید بهانه نداشتن مدرس مفهوم این در زمینه فیزیک را بیاورد.  من  و تیمم تمام تلاشمان را کردیم تا دانش‌آموزان مان رضایت قلبی از آموزش ما داشته باشند و باز هم خداوند را شاکرم که لیاقت کمک به بچه‌های کشور همراه در تمام شهرها به من عطا کرده است.

در حال حاضر بیشترین زمان خودم را به مطالعه و توسعه فردی می پردازند و بر آن هستم بزرگترین سمینار توسعه فردی دانش آموزان در سراسر کشور را برگزار کنم به امید آنکه بتوانیم در این مسیر نگاه خداوند را داشته باشیم.

حتما به پیج اینستاگرام ما سر بزن . مطمینم با دیدن آموزش های رایگانمون عاشق فیزیک میشی.برخی از افتخاراتمون:

 • مبدع آموزش مفهومی فیزیک کنکور تنها با 1 فرمول مادر برای تمامی مسائل تستی و تشریحی

 • فارغ التحصیل راهنمایی دانشگاه صنعتی اصفهان

 • فارغ التحصیل دبیرستان امام جعفر صادق اصفهان

 • فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان رشته ی دبیری فیزیک

 • فوق لیسانس فیزیک- ماده چگال دانشگاه صنعتی اصفهان

 • دکتری فیزیک-دانشگاه اصفهان-گرایش اپتیک و لیزر
 • دبیر رسمی آموزش و پرورش استان اصفهان

 • نفر اول استانی مسابقات جشنواره تدریس برتر فیزیک 1396

 • نفر سوم کشوری مسابقات جشنواره تدریس برتر فیزیک 1396

 •  نفر اول استانی مسابقات تدریس فیزیک دوازدهم سال 1397

 •  مدرس رتبه 303،24، 514، 718، 1003 و تعداد بسیاری رتبه های 3 و 4 رقمی دیگر کنکورهای سراسری 

 •  


از آموزش های رایگان ما میتونی اینجاها استفاده کنی:


بخش کوچکی از نتایج دانش آموزهامون